Scenariusz 1 TYTUŁ: Porządki domowe – Egzamin na Seks Pokojówkę

Scenariusz 1 TYTUŁ: Porządki domowe – Egzamin na Seks Pokojówkę

ONA: przygotowanie zadania
ON: opis wydarzenia

Miejsce: przedpokój, fotel lub kanapa
Styl: pokojówka
Przedmioty: strój pokojówki (można wykorzystać dostępne ubrania), żel intymny Dreszczyk emocji, fascynujące kuleczki, Karta Egzaminacyjna na seks pokojówkę, kwiaty

Budżet: około 40-50 zł
żel intymny – 17 zł
kuleczki lub inny seks gadżet – od 20 zł
Karta Egzaminacyjna na Seks Pokojówkę – 9 zł

(ona przygotowuje dla niego)

Gdy Twój partner będzie w pracy przygotuj w waszym przedpokoju kilka drobiazgów, które na pewno zaskoczą go po powrocie do domu. Po pierwsze na małym stoliku postaw na tacy wazonik z kwiatami, obok połóż żel intymny Dreszczyk Emocji (https://durex24.pl/…/DUREX_Play_Zel_intymny_Dreszczyk_Emoc…/) oraz fascynujące kuleczki (https://allegro.pl/…/luksusowe-kulki-gejszy-wibrujace-sex-k…). Przygotuj również muzykę, przy której będziesz umiała zaprezentować swoje wdzięki. Obok stolika postaw dwa fotele, a sama przebierz się w strój pokojówki (https://allegro.pl/…/pokojowka-sexy-kostium-stroj-erotyczny…). Karta Egzaminacyjna na Seks Pokojówkę (https://grajmyrazem.pl/…/karta-egzaminacyjna-na-seks-pokoj…/)
Zadbaj również o odpowiedni nastrój. Możesz zaciągnąć kotary i zapalić świeczki, tak, aby w pomieszczeniu, niezależnie od pory dnia, panował przyjemny półmrok.

Cała zabawa powinna zacząć się gdy tylko Twój partner otworzy drzwi wejściowe. Nie czekaj na niego w przedpokoju, pozwól, aby był zaskoczony romantycznym widokiem. Dopiero po paru sekundach wejdź do pomieszczenia. Jako dobra pokojówka odbierz od niego walizkę i pomóż mu się rozebrać z wierzchniego nakrycia. Zapytaj czy życzy sobie coś do picia. Jeśli wyrazi taką chęć podaj mu napój i zaproponuj, aby wygodnie sobie usiadł ponieważ chcesz mu coś pokazać. Twój strój na pewno go zafascynuje więc postaraj się pobudzić go jeszcze bardziej wykonując dla niego erotyczny taniec. Włącz muzykę i zacznij kołysać biodrami, tak, aby mógł dojrzeć wszystkie zalety Twojego wyglądu. Możesz tańczyć dla siebie lub dla niego. Jeśli wybierzesz tą drugą wersję to nie zapomnij o tym, aby go dotykać i ocierać się o niego. Możesz tańczyć siedząc mu na kolanach, lub stojąc bezpośrednio przy fotelu. Każdy Twój ruch powinien zachęcać go i zapraszać do wspólnej zabawy, ale postaraj się, aby rzadko Cię dotykał. To co najlepsze niech zostanie na koniec.
Po zmysłowym przedstawieniu ścisz muzykę i zbliż się do fotela. Zacznij odpinać jego koszulę, ściągnij pasek i pomóż mu ściągnąć spodnie. Gdy będzie już nagi, wyciągnij żel intymny Dreszczyk Emocji. Polej nim jego klakę piersiową i brzuch, głaskaj mocno całymi dłońmi jego tors i podbrzusze. W tym czasie weź do ust jego penisa i ssij. Gdy zobaczysz, że jest już mocno podniecony polej żelem również jego penisa i namiętnie pieść całymi dłońmi – żołądź, mosznę, trzon penisa.
Gdy uznasz, że już jest dobrze przygotowany, usiądź na drugim fotelu i rozchyl nogi. Powiedz mu, że teraz ma Ci pokazać czego się nauczył i podaj mu żel. Gdy dokładnie wykona zadanie, powiedz, aby wrócił na swoje miejsce i skorzystał z dalszej części pokazu dla swoich potrzeb. Wyciągnij fascynujące kuleczki i usiądź tak, aby dokładnie widział jak się nimi bawisz. Wkładaj je i wyciągaj, tak, jak ci to sprawia największą przyjemność. Jednocześnie jednym palcem pobudzaj swoją łechtaczkę. Twój partner na pewno będzie zachwycony i doprowadzisz was w ten sposób do wyjątkowego orgazmu. Później możecie kontynuować naukę, lub powtórzyć przerobioną już lekcję i rozpocząć przygotowania do Egzaminu na Seks Pokojówkę (https://grajmyrazem.pl/…/karta-egzaminacyjna-na-seks-pokoj…/). W karcie egzaminacyjnej znajdziecie kolejne 40 zadań do wykonania – a jak to na egzaminach bywa – czasem będzie trzeba zrobić poprawkę oceny.

Opowiadanie 1

Tego dnia nie spieszyłem się do domu, ponieważ wiedziałem, że dzisiaj jest dzień porządków. Każdy taki dzień wiązał się ze ścieraniem kurzów, odkurzaniem i myciem podłóg, szorowaniem łazienki. Mało pociągające zajęcia, tak więc pośpiech nie był wskazany. Godzinę po pracy siedziałem jeszcze w ulubionej knajpce, gdy dostałem sms-a od niej z zapytaniem kiedy wrócę bo się samo nie posprząta. Z ciężkim sercem zdecydowałem się na powrót.
Otwierając drzwi nie miałem pojęcia co się za nimi znajduje. Na dworze robiło się szarawo, natomiast w korytarzu i przedpokoju naszego domu było ciemno. W różnych miejscach pomieszczenia paliły się małe świeczki i lampki. Na środku przedpokoju stały dwa fotele, zwrócone przodem do siebie, na które ktoś narzucił mięciutkie koce. Dookoła leżała cała masa poduszek, a na stoliku pod schodami stały dwa kieliszki i butelka szampana. W tle grała muzyka.
Nagle w drzwiach stanęła ona i zanim cokolwiek zdążyłem powiedzieć, wyjęła mi z rąk walizkę i torbę z laptopem, i pomogła zdjąć płaszcz. Zaprowadziła mnie obok foteli i wskazała jeden abym na nim usiadł. Wyglądała pięknie. Strój pokojówki, który miała na sobie podkreślał jej kształty i był niezwykle kuszący. Pośladki opięte koronkową sukienką były niesamowicie apetyczne, a biust wręcz krzyczał żebym go dotykał. Była strasznie seksowna i od razu się podnieciłem. Nie chciałem jednak od razu tego okazać, ponieważ byłem bardzo ciekawy co będzie dalej.
Podała mi kieliszek z szampanem i podkręciła muzykę. Zaczęła kołysać biodrami w rytm muzyki. Najpierw powoli i subtelnie, aż z czasem całkowicie się odprężyła i swoją pupą kręciła tuż przed moją twarzą. Wyjątkowy widok dla faceta, który myślał, że będzie cały wieczór sprzątał. Jej taniec był coraz bardziej seksowny i bezpośredni, aż w końcu usiadła mi na kolanach i wirowała, tak, że mogłem czuć jej ciepło, zapach i podziwiać każdy fragment ciała z bliska.


Po pewnym czasie przestała tańczyć i zaczęła rozpinać moją koszulę. Odpięła również pasek od spodni i szybko mnie z nich uwolniła. Polała moje sutki żelem, tego się nie spodziewałem i gdy tylko poczułem jej usta i język na moim penisie, bardzo mocno się podnieciłem. Gładziła mój tors, dłońmi ślizgała się przy moich sutkach, po brzuchu, jednocześnie czułem słodkie ssanie poniżej pasa. Myślałem, że cała zabawa nie potrwa już długo. Była jednak przebiegła i nie pozwoliła mi skończyć. Usiadła wygodnie na drugim fotelu, ściągnęła swoje majteczki i rozchyliła nogi. Nakazała mi pokazać czego się nauczyłem w czasie dzisiejszej lekcji. Zrobiłem to z rozkoszą, jej smak był fantastyczny i nie mogłem się już doczekać, aby jej posmakować. Czułem jak robi się coraz bardziej wilgotna a jej oddech przyśpiesza. Gdy już myślałem, że to koniec, odepchnęła mnie w kierunku fotela i powiedziała, że czas na drugą lekcję. Rozchyliła mocniej nogi i pokazała mi co trzymała w dłoniach – fascynujące kuleczki. To było niesamowite gdy wkładała je i wyciągała, tak jakby to był mój penis. Sprawiła żebym wszystko dokładnie widział. Nie mogłem się dłużej powstrzymać…

Takie porządki są dla mnie od tamtej chwili prawdziwą przyjemnością i staramy się sprzątać co tydzień.

Kochajcie się długo, często i tak jak lubicie  Życie pisze własne scenariusze, ale być może z naszym odrobinę sobie urozmaicicie kilka wieczorów.

Karta Egzaminacyjna na seks pokojówkę – koszt około 9 zł – 40 zadań do wykonania o różnym stopniu trudności. Nie bójcie się egzaminu poprawkowego – może być nawet przyjemniejszy niż pierwszy termin  W kolekcji również inne egzaminy https://grajmyrazem.pl/…/karta-egzaminacyjna-na-seks-pokoj…/

#akademiamilosci #seks #rozkosz