Akademia miłości – Rejestracja

Witaj w Akademii Miłości!

„Największą rozkoszą nie jest sam seks, ale pasja, która mu towarzyszy. Wtedy seks tylko uzupełnia taniec miłości, lecz nigdy nie jest istotą sprawy.” Paulo Coelho „Jedenaście minut”

To motto Akademii Miłości. Te słowa zainspirowały nas do powołania do życia miejsca oraz sklepu, który ma przeciwstawić się standardowemu podejściu rynkowemu, który sprzedaje seks,  a właściwie w większości produkty związane z seksem. Chcemy znaleźć naszą europejską wersję TAO MIŁOŚCI, wschodniego spojrzenia na seks i miłość jako jednolitą całość.

Co zatem innego możemy zaproponować – cytując wielkiego uczonego, który obliczył, że e równa emcekwadrat: „Co się tyczy edukacji seksualnej: żadnych tajemnic.”

Nie jest to łatwe zadanie. Nie tylko ze względu na podejście współczesnej kultury do tematu seksu, ale także różnice wynikające z płciowości tkwiącej w nas od wieków – czyli najogólniej mówiąc, kobiety są z wenus a faceci są z marsa.

„Ty marzysz o wykwintnej erotycznej uczcie, on chce nasycić głód seksu.” John Cray (zauważcie, że to cytat mężczyzny)

A teraz inny cytat, spojrzenie kobiety na tą sprawę: „Dla kobiety seks ma na ogół tylko wtedy prawdziwą wartość, jeśli akt płciowy nie odbywa się w pustce uczuciowej; miłość jest najlepszą nauczycielką. Najwymyślniejsze nawet pozycje przy stosunku nie powodują u kobiety pełnej satysfakcji seksualnej, jeśli nie istnieje aura porozumienia z mężczyzną.” Wanda Krzemińska (kobieta i już mamy inny sposób pisania o tym samym)

Nie chcemy by w kulturze utrzymywała się sytuacja, z którą mamy teraz do czynienia, ale nie chcielibyśmy też by spełniła się makabryczna wizja z „Seksmisji”. To tyle o idei.

Serdecznie zapraszamy Cię do rejestracji, która pozwoli na stopniowe wprowadzanie Cię do naszego świata Akademii Miłości poprzez wysyłanie darmowych materiałów edukacyjnych oraz reklamowych. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować! Zaakceptowaliśmy świat z RODO (ochrona danych osobowych) i w pełni wypełniamy jego postanowienia 🙂