#AkademiaMilosci
#stopRUTYNIE


 
Dzisiaj poniedziałek – zatem jest cały tydzień na planowanie weekendu 🙂 Zamieszczamy dzisiaj kolejny pomysł jak wprowadzić dreszczyk emocji do Waszego związku.
 
Miejsce:Sypialnia
Przedmioty: strój niegrzecznej uczennicy (może być nawet z dostępnych w domu ubrań lub nowy łatwo dostępny w Internecie (od 30 zł): https://allegro.pl/oferta/komplet-bielizna-erotyczna-stroj-uczennicy-kostium-7403146949
Karta egzaminacyjna na niegrzeczną uczennicę (około 7-10 PLN): https://grajmyrazem.pl/produkt/karta-egzaminacyjna-na-niegrzeczna-uczennice/
Budżet: od 0 do 50 zł
 
 
Erotyczna rozgrywka
 
Zrób swojej partnerce niespodziankę i kup jej strój niegrzecznej uczennicy. Zostaw jej karteczkę na stole w kuchni, na której napisz, że zawsze żałowałeś, że nie znaliście się w szkole. Obok połóż dużego okrągłego lizaka. Wiadomość powinna zawierać również informacje o niespodziance w salonie. Strój uczennicy ładnie zapakuj i połóż na sofie z liścikiem. Liścik może stanowić samo zaproszenie do sypialni, lub zaproszenie połączone z wyznaniem miłości. Możesz napisać na przykład: „Kochanie, zawsze byłaś dla mnie najpiękniejsza i najseksowniejsza. Żałuję, że nie mogłem wielbić Twoich zalet już w chwili, gdy dojrzewałem do miłości. Dziś chciałbym nadrobić stracony czas, dlatego czekam na Ciebie w naszej sypialni.”
Sypialnia powinna być oświetlona kolorowym światłem, w tle możesz puścić jakąś muzykę z waszych młodzieńczych lat. Na podłodze połóż poduszki między którymi rozłożysz Kartę Egzaminacyjną na Niegrzeczną Uczennicę.
 
Gdy Twoja partnerka przyjdzie do sypialni ucałuj ją w policzek i posadź na jednej z poduszek Powiedz, że zawsze chciałeś z nią zagrać w towarzyski flirt lub butelkę, ale dzisiaj masz dla niej coś lepszego. Wytłumacz zasady gry i rozpocznijcie wasza grę. Bawcie się tak długo, jak tylko będziecie mieli na to ochotę.
 
Opowiadanie: Erotyczna rozgrywka


 
Tamten wieczór zapamiętam jako jeden z najprzyjemniejszych w naszym życiu. Nigdy się tak nie śmiałam i nigdy nie byłam tak podniecona jak właśnie wtedy.
Wszystko zaczęło się od maleńkiej karteczki, która mój ukochany wsunął do kieszeni żakietu zanim wyszłam do pracy. Przeczytałam na niej jak bardzo mnie kocha, i że w bagażniku samochodu ukrył dla mnie prezent. Nie mogłam się doczekać więc w przerwie poszłam zobaczyć co to takiego. Gdy otworzyłam bagażnik zobaczyłam pudełko przewiązane niebieska wstążką i kopertę z listem.
Przeczytałam wiadomość jednym tchem. Mój kochany pisał, że zawsze był we mnie zakochany, nawet wówczas gdy byliśmy jeszcze w szkole i nie zwracałam na niego uwagi. Pisał również, że marzył o mnie i przez wiele lat żałował, że nie mogliśmy razem dojrzewać. Chcąc nadrobić zaległy czas zaprosił mnie na kolację tego samego dnia wieczorem w naszym domu. Zaproponował również, żebym tym razem zaszalała i kolację zjadła w wymyślonej przez niego kreacji. Ową kreację stanowił strój, który znalazłam w pudełku. Trzeba przyznać, że to faktycznie było szaleństwo jak dla mnie, ale postanowiłam się raz całkiem rozluźnić i spełnić życzenie mojego faceta.
Przebrałam się gdy tylko dojechałam do domu. Zrobiłam to jeszcze w garażu, aby już od wejścia emanować seksapilem i erotyzmem. Chciałam na niego działać i kusić, tak, aby nie mógł mi się oprzeć.
Podczas kolacji widziałam, że moje poczynania skutkują, a mój facet jest bardzo zadowolony z wyboru jaki dokonał kupując mi prezent.
Okazało się jednak, że to nie wszystko i że ma dla mnie jeszcze jedną niespodziankę. Najpierw posadził mnie na poduszce a później oświadczył, że skoro nigdy nie było nam dane zagrać we flirt towarzyszki czy rozbieranego pokera, czas nadrobić zaległość. Wyjął spod koca Kartę Egzaminacyjną i powiedział, że czeka mnie sprawdzian.
Graliśmy praktycznie całą noc. Zadania były wciągające, a to co kazały nam robić – jeszcze bardziej porywało. To chyba jedyny taki egzamin, który każdy chce oblać, aby można było podejść do poprawki.
Ciekawe czy następnym razem uzyskam świadectwo z czerwonym paskiem? 🙂
 
#AkademiaMilosci
#stopRUTYNIE